Chovatelská stanice Kavalír King Charles španělů ©

NĚCO O NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICI


Snímek zasněžené Horky

TROCHA HISTORIE:

Představujeme Vám chovatelskou stanici Zaječická Horka. Stanice dostala své jméno podle kopce v Zaječicích, na jehož úpatí sídlí. Zaječice najdete na mapě celkem čtyřikrát! Ty naše jsou malá vesnička v okrese Benešov, cca 3km od sjezdu z D1 v Mirošovicích (MAPA). Chovem kavalírů se zabýváme od roku 1999, kdy do naší rodiny přibyla první kavalírka - blenheimka Galtee Kodaikanal, které tak patří čest býti zakladatelkou chovu! V současné době se stanice může pochlubit devíti úspěšnými odchovy, které si, stejně jako ostatní pejsky ze stanice, můžete prohlédnout na našich dalších stránkách.
JAK ŽIJÍ NAŠI PEJSKOVÉ:

Naši psi mají k dispozici oplocenou polovinu zahrady, kde jsou umístěni přes den a za pěkného počasí. Večery, noci a dny špatného počasí tráví v domě, v kruhu rodinném. Přestože mají výběh na zahradu, chodí všichni každý den a za každého počasí na alespoň hodinovou vycházku. V sezóně pak chodí dospělí a zdraví chlupáči běhat u kola. Náruživí plavci si ve dnech nesnesitelného horka chodí zaplavat do blízké požární nádrže.

Dospělí kavalíři jsou krmeni jednou denně granulemi Acana pro dospělé psy malých plemen. Dávku mají ochucenou konzervou Propesko. Jako zákusek dostanou několik piškotů. Březí, kojící fenky a štěňata jsou krmena 3x denně kombinovanou stravou. Tj. granulemi odpovídajícími věku a kondici pejska, vařeným hovězím, drůbežím nebo rybím masem se zeleninou a těstovinovou nebo rýžovou přílohou, dále pak ještě mléčnými výrobky. Jako doplňky stravy používáme dle momentální potřeby jednotlivých psíků mořskou řasu a multivitamíny.
Snímek letní Horky

NAŠE PODMÍNKY PRO PRODEJ ŠTĚŇAT:

Očekávaný vrh inzerujeme předem na našich stránkách a případný zájemce tak má možnost nejen zamluvit si štěňátko s předstihem, ale i vymyslet si pro něj jméno od daného písmene. Štěňátka odcházejí do nového domova v devátém týdnu života. Během těchto devíti týdnů dbáme na jejich ranou socializaci. Štěňátka jsou odchovávána přímo v rodině a mají stálý kontakt s lidmi, malými dětmi, velkými i malými psy a kočkami. V odběrovém věku jsou štěňátka již čipovaná, třikrát odčervená a jednou očkovaná. Jako výbavičku do nového domova s sebou dostanou sáček granulek, na které jsou zvyklá (kvůli hladšímu přechodu na novou stravu), hračku (navoněnou maminkou a sourozenci, aby jim nebylo tolik smutno), očkovací průkaz, veterinární osvědčení, CD s fotkami od narození, několik rad pro nového majitele (pokud si je chcete přečíst, klikněte ZDE), registrační kartu k čipu a je-li již k dispozici, tak i průkaz původu. (Není-li v den odběru miminka k dispozici, zasíláme ho dodatečně doporučeně poštou ihned po jeho obdržení.) Zásadně neprodáváme štěně žádnému zprostředkovateli, pouze přímo novému majiteli, rovněž neprodáváme celý vrh jednomu zájemci! Prodáváme POUZE štěňátka s PP!!! Smlouva o prodeji je samozřejmostí. Nový majitel našeho štěňátka má samozřejmě k dispozici stálý poradenský servis a pokud by mu kdykoliv s jeho čtyřnohým kamarádem nastal jakýkoliv problém, může se na nás kdykoliv obrátit!
MAPA NAŠICH ŠTĚŇÁTEK:


Mapa Akbara - Zaječice Edmond - Zaječice Cony - Zaječice Calimero - Průhonice Dante - Praha 3 Elvis - Praha 5 Fido - Praha 5 Gaston - Praha Dorotka - Praha 8 Jolly - Petrovice u Prahy Joker - Krnov Kvilda - Kostelec nad Černými lesy Kenya - Čakovice Beatrice - Liteň Betty - Hanušovice Frodo - Jesenice Flik - Těptín Fatyma - Branka u Opavy Hanny - Český Krumlov Chasley - Kadaň Charmat - Nepomuk Charley - Nymburk Chilli - Teplice Iron Duke - Drnovice Iron Lady - Milovice Diana - Vrchlabí


Lenka Váchová, Zaječice 71, p. Pyšely, 251 67, mobil: 737 136 586
e-mail: lenka.vachova.71@seznam.cz , (lenka.vachova@mybox.cz)© Petra Pešková 2007