Chovatelská stanice Kavalír King Charles španělů ©

SEZNAMTE SE S NAŠIMI PSÍMI PŘÁTELI


Tato stránka je určena pejskům, kteří přímo nepatří do naší chovatelské stanice, ale mají k nám nějakým způsobem blízko, často nás jezdí navštěvovat, podílejí se na socializaci našich štěňat nebo na aktivitách našich kavalírů. Myslíme si, že si tedy rovněž zaslouží alespoň malou zmínku na našich stránkách.
Dante Zaječická Horka (Dantík)

snímek Danteho snímek Danteho snímek Danteho


* 9.8.2003, Dantík je náš odchov "D" po Barušce. Je upíchnut u přízně, tudíž k nám často dojíždí na návštěvy. Dantík má štěstí na paničku a rozhodně nemá nudný život, však má také neustále nasazen výraz světáka - "Všechno znám, všechno vím, všude už jsem byl a všechno už jsem viděl"! Mimo různých jiných činností běhá Dantík i agility, běžel jednou i závodně a získal 4. místo! Pak ale bohužel přišlo zranění - zlomený prst a následně vyhřezlá plotýnka a je po agilitění. Tedy ne, že by Dantík už neběhal, dělá nám předskokana na "našem parkuru", nicméně na závody už to asi nebude. Teď se soustředí na dráhu manekýna, nafotil fotografie pro kavalíří kalendář a pohlednice. Dantík byl rovněž uchovněn a pokud by se vám líbil i jako krycí pejsek, můžete se kouknout na jeho osobní stránky.

Fábio z Panství Lomnice (Fab)

snímek Fábia             snímek Fábia             snímek Fábia


* 14.3.2006, Fábio je chlupatý spolubydlící Dantíka, takže pokud k nám zavítá Dante, dorazí i Fábio. Faba do budoucna čeká pár výstav a bonitace a rovněž i parkur, s tím už úspěšně začal. Nejvíc si asi rozumí s naší Kačenkou a to je dobře, protože pokud vše vyjde, mohla by být i společná štěňátka, jednou :-). Fábio je pravý opak Dantíka, veselý, hravý a živý pejsek, tak třeba to právě on na parkuru někam dotáhne, necháme se překvapit. :-) Také on má své osobní stránky.

Snow Ball Bohemia Bras (Báďa)

snímek Bádi             snímek Bádi             snímek Bádi


* 30.3.2000, no a tenhle labrador tu prostě nemůže nebýt :-). Báďa je totiž hvězda autorky těchto stránek. Uznejte, že větší protekci tu už nemůže mít :-). A tak jsem se na tomto místě rozhodla prozradit obrovské tajemství! .... ANO, stránky Zaječické Horky vznikly jen a pouze proto, aby Báďa mohl mít svou fotografii na webu!!! Tak a je to venku :-). Báďa se měl původně zabývat výstavní a chovnou činností, ale příroda byla nakonec úplně jiného názoru :-). Vzhledem k tomu, že neexistuje, že bychom se zbavovali pejsků jen proto, že mají nějakou vadu nebo že jsou staří, zůstal Báďa s námi a je to právě on, kdo vyvádí kavalíry denně na vycházku, ke kolu nebo na parkur, je to on, kdo učí naše štěňata bafnutí "Nech mě být skrčku", je to ON.... Zkrátka správný labrador, nic poživatelného před ním není v bezpečí, umí se smát a do tlamy se mu vejdou tři tenisáky! Tady má Báďa své osobní stránky.

Protector of Luck Bohemia Bras (Lucky)

snímek Lucky             snímek Lucky             snímek Lucky


* 17.1.2007, tak se nám to tu z kavalírů pomalu miklíkuje na labradory :-). No ne tak docela. Lucky vlastně přibyla k Báďovi, takže další protekce jak hrom! Lucky je ze stejné chovatelské stanice jako Bad a má s ním i nějaké příbuzné společné. Vzhledem k Báďovým vrozeným indispozicím panička Lucky pevně věří, že granát nikdy nespadne do stejného místa a tak se s ní chystá na výstavní a možná i chovnou kariéru. Lucky se tedy prozatím na nic nechystá, ta jen žvýká bačkory, překusuje elektrické kabely a upravuje zahrádku. Je to správná veselá a bezstarostná labradoří holka a v současné době nejvíc kamarádí s Betynkou - mají k sobě věkově nejblíž. Ona by se jí tedy líbila i Chillinka z vrhu "CH", tu jí ale bůhví proč nechtějí půjčovat :-). Tady má Lucky své osobní stránky.
© Petra Pešková 2007